Kiek kainuoja priežiūra visą parą?

        Sąskaitą apmokestiname sąžiningai ir skaidriai. Mes pateiksime jums neprivalomą  asmeninį pasiūlymą, kuris bus pritaikytas jūsų situacijai ir jūsų palaikymo poreikiams. Visada mokate tą pačią sumą vėliau. Kelionės išlaidos iš Lietuvos į Vokietiją taip pat patiriamos, priklausomai nuo to, kur gyvenate, maždaug 130–150 eurų vienam vadovui už vieną maršrutą. Kelionės į Šveicariją išlaidos nuo maždaug 180 CHF iki 220 CHF vienam vadovui už vieną maršrutą.

Remiantis  2600 eurų mėnesinių bazinių išlaidų suma. - / mėn. ( Vokietijoje), o nuo 5900 CHF. - / mėn. (Šveicarijoje)  priklauso nuo to, kokia padėtis yra jūsų namų ūkyje ir kokius reikalavimus keliate globėjams. Į kainą, kurią mes apskaičiuojame jūsų individualiame pasiūlyme, yra šie klausimai: 

  • Kiek žmonių gyvena namų ūkyje?
  • Ar reikia atlikti naktinius darbus? Retkarčiais ar reguliariai?
  • Ar reikia pagrindinės priežiūros? Kiek tai įmanoma?
  • Kokių vokiečių kalbos žinių tikitės iš savo vadovo?
  • Ar yra kitų svarbių įgūdžių, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimo?

Mėnesio išlaidos gali būti  iki 2 900 EUR. - / mėn padidėjimas ( D VKM toks yra) ir  CHF 6.900. - / mėn. (Šveicarijoje) , kai kuriais atvejais taip pat didesnis.

Tarpininkaujame tik sertifikuoti darbuotojai iš Lietuvos, turintys tinkamas vokiečių kalbos žinias. Tai leidžia mums išlaikyti jūsų sąnaudas mažas ir sąžiningas, bet ne profesionalių paslaugų, teikiančių visą parą priežiūros, sąskaita. Mes taip pat galime būti kontaktiniais asmenimis per visą vaiko priežiūros laikotarpį.

Daugeliu atvejų priežiūros išlaidų suma gali būti atskaitoma nuo mokesčių. Daugiau galite sužinoti iš savo mokesčių inspekcijos ar mokesčių konsultanto.

Kiekvienas žmogus ir kiekviena priežiūros padėtis visada yra skirtinga. Kad galėtume pasiūlyti jums geriausią įmanomą pagalbą, mes sukūrėme pasiūlymų sistemą nuo slaugos pagrindinės priežiūros iki priežiūros ir slaugos personalo, turinčio papildomų specialistų ir kalbos įgūdžių.

Mes mielai pasikalbėsime su jumis apie reikalingą palaikymą, išsamiai patarsime dėl išlaidų ir pateiksime jums individualų pasiūlymą. Žinoma, tai jums yra nemokama ir neįpareigojanti.

Kai tik gausime jūsų klausimyną, pagal poreikio profilį parengsime individualią išlaidų sąmatą.


© Mediana • 24 Betreuung Zu Hause • Tel. +4915163218558

 .