Home > trumpai > Taksistas ir Niujorke taksistas

Taksistas ir Niujorke taksistas

Niujorko miesto taksi ir limuzinų komisija paskelbė, kad „Didžiojo obuolio” taksistai per pastaruosius du metus manipuliuodami taksometrais „prisuko” keleiviams papildomus 8,3 mln. JAV dolerių.

Linguojam galvas ir atlaidžiai šypsomės - imigrantai iš Indijos, Harlemo juodaodžiai, Alo Pačino tipo italai ir vietiniai niujorkiečiai ne ką prastesni „trintukai” nei mūsiškiai taksi vairuotojai. Tiesa, prie panašių machinacijų su turboskaitikliais (važiuodami stebėkite vairuotojo rankas ant pavarų svirties!), prisideda dar ir firmų nustatyti tarifai ką tik išlipusiems iš lėktuvo. Grįžtantiems namo arba atvykusiems susipažinti su drąsia šalimi.

Tiesa, dievulis, o tiksliau krizė, ir taip gerokai aplamdė šonus taksi įmonėms ir vairuotojams. Šiandien jau nebegirdime, kad „mažiau nei už 10 Lt nevešiu” ar „pabandykite paskambinti po valandos”. Vis dėlto, sužinoti kiek mes esame apgaunami, būtų labai įdomu. Nes jei anksčiau tarifas buvo 2,50 už kilometrą, dabar - 1,25, tai skirtumas nuvažiavus maždaug 10 km tikrai neturėtų būtų 3 litai, tiesa?

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.